Náš tým

MUDr Martin Kašpárek

MUDr Martin Kašpárek (1967) má specializaci v ortopedii z 2. lékařské fakulty University Karlovy, lékařskou rezidenturu započal ve Shriner’s Hospital v Montrealu, Kanada, kde se specializoval na vrozené dětské vady. V letech 1997-2009 působil jako lékař-sekundář ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a Oblastní nemocnici Mladá Boleslav. V letech 2009-2020 pracoval jako ortopéd specialista v nemocnicích ve Velké Británii (10 let), na Gibraltaru (1 rok) a na Maltě (1 rok), včetně špičkových světových ortopedických pracovišť St George’s Hospital v Londýně a Cambridge University Hospital v Cambridge. Kromě dlouholeté praxe v zahraničí absolvoval MUDr. Kašpárek i mnoho zahraničních vzdělávacích kurzů v oborech sportovní traumatologie, endoprotetika nosných kloubů včetně revizních operací, operace deformit končetin a nohy, vrozených i získaných vad pohybového ústrojí vč. vrozené dysplazie kyčelního kloubu a skolioz. MUDr Kašpárek absolvoval i mnoho kongresů, především se šestkrát zúčastnil prestižního EFORT Congress.

MUDr. Kašpárek je řádným členem britského General Medical Council, České lékařské komory a České společnosti pro ortopedii a traumatologii.

Mimo ambulanci Ortopedie Bořislavka poskytuje dále ortopedické konzultace i ve společnosti Canadian Medical.

MUDr Pavel Machotka

MUDr Pavel Machotka (1953) složil specializaci v oboru ortopedie a také specializaci v tělovýchovném lékařství. Je dále absolventem velmi důležitého specializačního post-graduálního vzdělání v oboru manuální medicíny (chiropraxe), jehož poznatky a zvláště pak manuální dovednosti jsou neocenitelné v každodenní pomoci našim pacientům.

MUDr Machotka je nesmírně zkušeným praktikem jak v oblasti dospělé ortopedie, tak v ambulantní části dětské. Řadu let provádí sonografická vyšetření pohybového aparátu a dětských kyčlí, je jedním z prvních, kdo do českých ortopedických ambulancí zavedli používání rázové vlny, laseru a mnoha dalších metod dostupných v naší ambulanci.

Po promoci v r. 1978 pracoval MUDr Machotka na Ortopedické klinice FN na Bulovce a v ortopedické ambulanci, od r. 1986 pracoval jako ortopéd a tělovýchovný lékař v Ústavu sportovní mediciny v Praze. V r. 1994 založil Ortopedii Machotka, která byla v květnu 2021 přejmenována na Ortopedii Bořislavka.

MUDr Machotka je řádným členem České lékařské komory, Sdružení ambulantních specialistů a držitelem diplomu za celoživotní vzdělání lékařů.

Časté dotazy

TENISOVÝ LOKET
PATNÍ OSTRUHA
ARTRÓZA

Novinky

Oznámení

Ortopedie Machotka s.r.o. byla přejmenována na Ortopedie Bořislavka s.r.o.

Objednání

Objednat se můžete telefonicky nebo přes náš online formulář.

M: 725 170 572
T: 251 097 262

Mapa

Ambulance je umístěna v budově Cordeus, v bezprostřední blízkosti stanice metra A – Bořislavka. K dispozici je parkoviště, ambulance má bezbariérový přístup (1. patro, výtah) a vlastní oddělenou čekárnu.

Kontaktní údaje

Na Dlouhém lánu 11 160 00 Praha 6 – Dejvice
Mobil: 725 170 572
Telefon: 251 097 262
Email: ortopedie-borislavka@email.cz